1 věc, která stála za mými úspěšnými změnami v minulém roce

MPF02192017-10 – kopie

Je nový rok a tak si často definujeme naše sny a přání. Chceme v dalším roce něco změnit, něčeho dosáhnout nebo se něco naučit. Silvestr a Nový rok je takový předěl v životě.

Poprvé v životě jsem si udělala nástěnku snů na tento rok. Na ni jsem si napsala a vizualizovala, co bych se chtěla naučit a co bych chtěla ve svém životě změnit.

Mým přáním je třeba:

  • Objevovat a více žít svoji ženu
  • Naučit se pracovat se strachem
  • Psát články a vydat knihu o žití sebe

Taky máte sny, které byste chtěli v tomto roce uskutečnit?

Můj předchozí rok byl z mého pohledu úspěšný. Prodělala jsem u sebe ranec změn. Posunula jsem se zase o kus blíže k sebe-vědomí a k žití sebe.

Tak nějak poslední dobou přemýšlím, co stálo za všemi těmi mými změnami. Proč se mi zrovna minulý rok podařilo tolik změn?

 

Za všemi mými změnami stála jedna věc.

A stojí za všemi úspěšnými změnami v mém životě.

Je to jedna věc, která se mi často obtížné nalézá. Je ukrytá. Zakopaná. Zároveň ale vím, že tam vždycky je. Čím více jsem vědomá sebe, tím lépe ji nacházím. A když ji naleznu, tak to poznám.

Je to věc, která nás přitahuje. Věc, která hýbe našimi životy. Stojí za změnami v našich životech.

Jsi zvědavá, co je ta věc?

Je to láska. Láska je ve skutečnosti energie. Energie, která vychází z našeho srdce. Energie, ve které sídlí naše duše.

 

Život nás vždycky vede k sobě, k lásce

Láska má takovou sílu, že když ji v sobě dokážeme nalézt, pak nás neomylně vede tam, kam chce jít naše srdce. Neomylně nás vede tam, kam nás táhne naše duše.

Před rokem jsem tenhle pocit, tohle napojení necítila skoro vůbec, nedokázala jsem ho v sobě rozeznat. Přesto, že jsem nic z toho necítila, měla jsem silnou potřebu se věnovat sobě a jít cestou k sobě.

Láska má takovou sílu, že i když ji vědomě nevnímáme, táhne nás vždycky k sobě zpátky. Všechno co se nám v životě děje má svůj důvod. Všechno, co se nám v životě děje nás směřuje k sobě, k lásce. 

Taková je to síla.

Pochopila jsem, že když chci ve svém životě něco změnit, musím v dané situaci hledat lásku v sobě. Hledat pocit napojení na sebe. Hledat a žít jednotlivé střípky mojí mozaiky. Být vědomá sebe.

Když se pro změnu rozhodnu srdcem a dám do ní svoji energii = lásku, pak se mi změna podaří.

Přeješ si ve svém životě něco změnit nebo nalézt směr kudy v novém roce jít?

 

Nalaď se na sebe, nalaď se na lásku

Podívej se do sebe. Vnímej svoje pocity. Pocity lásky a radosti ti ukazují, kde sídlíš ty.

Tyhle pocity zkus nalézat ve všedních dnech svého života. Zkus je nalézat v situacích, které chceš změnit. Dostaň se do tohohle nastavení a v něm jednej tak jak je to pro tebe přirozené.

Jestli ti nejde nacítit se na lásku v sobě stejně jako mě před rokem, pak nezoufej. Můžeš se vydat hledat tenhle pocit se mnou. Moje postřehy a kroky z cesty k žití sebe jsem shrnula v e-booku: „Jak jsem se dostala z vězení vlastní hlavy a začala žít sebe“.

Přeji ti láskyplný rok 2018

Verča Hradecká
Mojí životní výzvou je milovat, důvěřovat a žít sebe. Vnímat a žít sebe v jednotlivých okamžicích svého života. Cítit a užívat si jednotlivé odlesky lásky v mém životě. Procházet skrze nenávist, vztek a smutek k lásce. Objevovat a žít krásy mě jako ženy. Jsem citlivá a vnímavá žena. Ve svém životě ráda objevuji a žiji tu svoji pravdu, pravdu mojí duše. Na intenzivnější cestu k žití sebe jsem se vydala po narození mojí dcery. Můj příběh si přečtete zde >> Mým přáním je inspirovat ostatní k cestě k sobě, k lásce a naplněnému životu. Jsem autorkou eBooku Jak jsem se dostala z vězení vlastní hlavy a začala žít SEBE>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>