Chtěla bys ve svém životě více

vnímat a žít SEBE?

Díky mateřství jsem pochopila, že jediná pravda je ta, kterou nosím uvnitř svého srdce. Zároveň jsem ale zjistila, jak málo té pravdy vnímám a žiji. Našla jsem cestu k většímu sebe-vědomí, o kterou se chci s tebou podělit.

Dnes už vím jak citlivou a vnímavou ženou jsem.  

Dovolím si cítit a vnímat pocity, které v každodenním životě mám. Jsem k sobě upřímná v tom, co cítím a jak přemýšlím. 

Vnímám sebe (Citlivku Verču :))

Ale vždycky jsem to tak neměla ….

Před narozením mojí dcery jsem žila na autopilota. 

Srdce jsem měla zaházené nejrůznějším kamením, zraněními, které jsem obdržela na své dosavadní cestě životem. Měla jsem uzavřené srdce, které mi bránilo prožívat život naplno.  Sebe jsem vnímala velmi málo.  

Žila jsem hlavně v mužské energii, dokud jsem nenalezla cestu do svého nitra, na které jsem objevila odpovědi na moje otázky a vnitřní kompas pro svoji cestu životem.

Co Ti eBook přinese?

  • jak odhalit to, co je příčinou Tvého ne-sebe-vědomí - to, co nejsi Ty
  • způsob jakým nalézat sebe v každodenním životě
  • ujištění, že všechny pocity, které prožíváš, jsou v pořádku
  • ukáže Ti jak Tvůj současný život ovlivňuje Tvoje dětství
  • můj osobní příběh, na kterém Ti ukážu co všechno stálo za mým ne-sebe-vědomím 

Když vnímám sebe, cítím se naplněná a v pořádku. Tenhle pocit si moc užívám, protože vím jak strašné bylo, když jsem lásku uvnitř svého srdce nevnímala skoro vůbec. Vím, že uvnitř sebe naleznu přístav, do kterého se můžu vracet pro lásku a pochopení. To nejúžasnější, co tady můžeme žít, je totiž ŽÍT SEBE. Jednoduché a přesto tak moc těžké.   

Na cestu k sobě jsem se vydala před 2,5 lety. Když se ohlédnu zpět, vidím velký posun k lásce a důvěře uvnitř mě. Od té doby jsem odhalila stovky omezujících myšlenek a vzorců, které ovlivňovaly můj život. Odhalila jsem velkou část mého podvědomí a pochopila souvislosti v mém životě.  Postupně jsem poznávala jak žít svůj život více vědoměji a jak vědomě vnímat to, co se mi děje v každodenním životě.

O některých souvislostech, které v našich životech hrají velkou roli se běžně tolik nemluví, proto bych ráda svoje postřehy sdílela a pomohla třeba i Tobě na cestě za Tvým sebe-vědomím. V ucelené podobě sdílím kroky, které jsem na své cestě musela ujít, abych se dostala blíže k žití sebe. 

Sama dobře vím, že na cestě k sobě nejsou důležité jenom postupy nebo informace, ale i podpora a sdílení, proto jsem do eBooku vložila kus svého srdce. Chci, aby si věděla, že v tom nejsi sama.

eBook

Jak jsem se dostala z vězení vlastní hlavy a začala žít SEBE

Cesta k sebe-vědomí ženy

97 stran

390 Kč 

+

BONUS:

K eBooku jsem pro tebe připravila příklad některých omezujících vzorců, které jsem u sebe nalezla, tak abys lépe dokázala identifikovat ty své. 

Moje Programy autopilota

Tenhle bonus dostaneš k eBooku zcela ZDARMA

+

Pracovní listy Cesta k sebe-vědomí ženy, které ti pomohou odhalit, zaznamenat a proměnit Tvoje omezující programy.

Další bonus k eBooku zcela ZDARMA :)

Možná si říkáš, zda můj příběh a moje postřehy a postupy, budou nápomocné právě Tobě. Informací je okolo nás v dnešní době nepřeberné množství a tak je často dost těžké rozpoznat to, co bude právě pro nás hodnotné a přínosné.

Chci ti dát jeden tip.

Na své cestě k sobě jsem poznala, že je důležité věřit svému vnitřnímu hlasu a intuici. Když se mi daří naslouchat vnitřnímu hlasu často se dostanu právě k těm informacím, které zrovna potřebuji. Často mě přitáhnou lidé, se kterými toho mám hodně společného a se kterými pak sdílím zkušenosti, které jsou pro mne užitečné.

Co cítíš po přečtení řádků na této stránce?

Rozhodni se podle sebe tam uvnitř. 

ANO, chci více vnímat a žít sebe.

Chci se dozvědět, jak vědomě vnímat to, co se v mi v mém životě děje.

"Jako bych četla můj příběh! Ve většině vět, slov, odstavců jsem prostě poznávala sebe a svůj život. A to jsem si vždycky myslela, že můj život je „úplně obyčejný, běžný, normální…“ Díky čtení ebooku jsem prožila spoustu AHA momentů a zjištění, že to jde vlastně i jinak. Díky, díky… už jsem pár slupek ze své cibule shodila a je to opravdu o mnoho lepší! Život, je zase o dost barevnější... a nejzajímavější bylo zjištění, že náš život může být opravdu dobrodružství (i v každý všední den), že jej prostě nemáme jenom přežít, ale přišli jsme si ho sem užít!:-)"

Jitka Štipčákováwww.uklid-v-klidu.cz

Navíc získáte

100% ZÁRUKU SPOKOJENOSTI.

 Pokud po přečtení zjistíte, že

pro vás informace nejsou přínosem, peníze vám vrátím zpět.

Stačí mi napsat do 14 dnů

od zakoupení ebooku

Chceš se mě na něco zeptat?

Napiš mi na info@veronikahradecka.cz 

Ráda Ti zodpovím jakékoliv Tvoje dotazy.